Navštívte aj náš Facebook

Na tejto podstránke môžete nájsť naše príspevky, ktoré pravidelne uverejňujeme na našej Facebookovej stránke. Oplatí sa sem tam túto stránku pozrieť, keďže pravidelne vyhlasujeme súťaže o naše dizajnové batérie práve tu! Okrem súťaží uverejňujeme aj nové prírastky do našej kolekcie, batérie týždňa a dokonalé dizajnovky.

 

Link a cena: cutt.ly/YiVDRi4

Je jedno či staviate dom alebo renovujete kuchyňu. V každom prípade by vám nemala újsť táto novinka na našom sklade. Čierna a biela kuchynská batéria je netypická batéria s moderným nádychom. Dizajn ide ruku v ruke s funkčnosťou. To znamená, že tak moc ako vás prekvapí dizajn tejto kuchynskej batérie, tak moc vás prekvapí aj jej skvelá funkčonsť. Batéria má čiernu alebo bielu povrchovú úpravu, vďaka čomu určite skvelo zapasuje do kuchyne s čiernymi prvkami, alebo v inej účinkom kontrastu skvelo vynikne.
... See MoreSee Less

Link a cena: https://cutt.ly/YiVDRi4 Je jedno či staviate dom alebo renovujete kuchyňu. V každom prípade by vám nemala újsť táto novinka na našom sklade. Čierna a biela kuchynská batéria je netypická batéria s moderným nádychom. Dizajn ide ruku v ruke s funkčnosťou. To znamená, že tak moc ako vás prekvapí dizajn tejto kuchynskej batérie, tak moc vás prekvapí aj jej skvelá funkčonsť. Batéria má čiernu alebo bielu povrchovú úpravu, vďaka čomu určite skvelo zapasuje do kuchyne s čiernymi prvkami, alebo v inej účinkom kontrastu skvelo vynikne.

🔥Je tu polnoc, a teda...Koniec súťaže🔥
Víťazom vysnenej batérie sa stáva Arobrab Avohceknaj 🍀 Tá si vybrala batériu so súťažným číslom 663.
Gratulujeme a prosíme Vás aby ste nám čo najskôr napísali 🙂
... See MoreSee Less

🔥Je tu polnoc, a teda...Koniec súťaže🔥 Víťazom vysnenej batérie sa stáva Arobrab Avohceknaj 🍀 Tá si vybrala batériu so súťažným číslom 663. Gratulujeme a prosíme Vás aby ste nám čo najskôr napísali :)

 

Comment on Facebook

Gratulujem 🍀

Gratulujem

🥰🍀wau dakujem, konecne sme vyhrali🙏uz sme nedufali

Gratulujeme!

Gratulujeme

Gratulujeme ☀️😊🍀

Gratulujem

Gratulujem

Gratulujem

+ View more comments

Pozor pozor ⚠️

Už zajtra 27.6 o polnoci žrebujeme víťaza našej aktuálnej súťaže. Ak ste sa ešte nezapojili, neváhajte tak urobiť 🙂 Tešíme sa a veľa šťastia zúčastneným 🍀
... See MoreSee Less

Pozor pozor ⚠️ Už zajtra 27.6 o polnoci žrebujeme víťaza našej aktuálnej súťaže. Ak ste sa ešte nezapojili, neváhajte tak urobiť :) Tešíme sa a veľa šťastia zúčastneným 🍀

 

Comment on Facebook

Sdílím 🍀☀️🌸

Krásna a zaujímavá 👌

fu mať takú v kúpelni- zdieľam

Zdieľam je krásna

Zdieľam

zdielam

zdielam

Zdieľam ♥️🙏

Zdieľam

Zdielam

zdieľam

Zdieľam

ZDIEĽAM

Zdieľam

Zdielam

Zdielam

♥️🙏😏😏😏🌸🌷👈😅😅😅

Zdielam

Zdieľam

Zdielam

Zdielam

Zdielam

Zdielam

Zdielam

Zdielam

+ View more comments

Zabudovateľná hranatá batéria QZ32

Link a cena: cutt.ly/6uO4q6Z

Elegantný skvost s prémiových materiálov sa dostáva na trh. Zabudovateľná hranatá batéria QZ32 je dizajnový skvost pohybujúci sa v najvyšších sférach. Vonkajšiu kompozíciu tohoto kúsku tvorí trojica prvkov a to vaňový vývod, spúšťač a sprchový vývod. Batéria je dizajnovaná pre zabudovanie do plošiny. Ponúkame 2 varianty. Chrómovú pre klasické kúpeľne a čiernu pre možno práve vašu.
... See MoreSee Less

Zabudovateľná hranatá batéria QZ32 Link a cena: https://cutt.ly/6uO4q6Z Elegantný skvost s prémiových materiálov sa dostáva na trh. Zabudovateľná hranatá batéria QZ32 je dizajnový skvost pohybujúci sa v najvyšších sférach. Vonkajšiu kompozíciu tohoto kúsku tvorí trojica prvkov a to vaňový vývod, spúšťač a sprchový vývod. Batéria je dizajnovaná pre zabudovanie do plošiny. Ponúkame 2 varianty. Chrómovú pre klasické kúpeľne a čiernu pre možno práve vašu.

 

Comment on Facebook

Nádherné ❤️❤️❤️

Janka Omia Spišiaková Michal Molnar

Load more