Navštívte aj náš Facebook

Na tejto podstránke môžete nájsť naše príspevky, ktoré pravidelne uverejňujeme na našej Facebookovej stránke. Oplatí sa sem tam túto stránku pozrieť, keďže pravidelne vyhlasujeme súťaže o naše dizajnové batérie práve tu! Okrem súťaží uverejňujeme aj nové prírastky do našej kolekcie, batérie týždňa a dokonalé dizajnovky.

 

Link na batériu: dizajnovebaterie.sk/produkty/kupelnove-baterie/umyvadlove-baterie/zlata-retro-bateria-slt083-3-va...

Cenovo dostupná kúpeľnová batéria, ktorá svojim bielym sfarbením skvelo zapadne do vašej kúpeľne je tu. Táto Zlatá retro batéria SLT083 je dvoj-kohútiková batéria so zlatou úpravou povrchu. Disponuje prvotriednym dizajnom a precíznym vyhotovením doplnené ornamentnmi na spúšťačoch. Funkcionálne je batéria taktiež excelentná. Disponujeme 3 variantami tohoto produktu. Rozličnosť medzi modelmi je velkosť a tvar vývodu. Má keramické jadro a je doporučená montážou do kúpeľne.
... See MoreSee Less

Link na batériu: https://dizajnovebaterie.sk/produkty/kupelnove-baterie/umyvadlove-baterie/zlata-retro-bateria-slt083-3-varianty/ Cenovo dostupná kúpeľnová batéria, ktorá svojim bielym sfarbením skvelo zapadne do vašej kúpeľne je tu. Táto Zlatá retro batéria SLT083 je dvoj-kohútiková batéria so zlatou úpravou povrchu. Disponuje prvotriednym dizajnom a precíznym vyhotovením doplnené ornamentnmi na spúšťačoch. Funkcionálne je batéria taktiež excelentná. Disponujeme 3 variantami tohoto produktu. Rozličnosť medzi modelmi je velkosť a tvar vývodu. Má keramické jadro a je doporučená montážou do kúpeľne.

Link na batériu: cutt.ly/efXUPyn

Jednoduchá sprchová batéria HS075B je ďalší skvelý kúsok do zbierky sprchových batérii v našom internetovom obchode. Batéria vďaka svojej čiernej povrchovej úprave pôsobí skvelo za každých okolností. Precízne vyhotovenie nášho dodávateľa neurazí žiadneho zákazníka, naopak, príjemne prekvapí. Tento kúsok je moderný v mnoho ohľadoch. Zaujme najmä jednoduchosťou a praktickým využitím. K dispozícii máme 2 varianty. S jedným vešiakom (model A) alebo s tromi (model B).
... See MoreSee Less

Link na batériu: https://cutt.ly/efXUPyn Jednoduchá sprchová batéria HS075B je ďalší skvelý kúsok do zbierky sprchových batérii v našom internetovom obchode. Batéria vďaka svojej čiernej povrchovej úprave pôsobí skvelo za každých okolností. Precízne vyhotovenie nášho dodávateľa neurazí žiadneho zákazníka, naopak, príjemne prekvapí. Tento kúsok je moderný v mnoho ohľadoch. Zaujme najmä jednoduchosťou a praktickým využitím. K dispozícii máme 2 varianty. S jedným vešiakom (model A) alebo s tromi (model B).

Link na batériu :https://dizajnovebaterie.sk/produkty/kupelnove-baterie/umyvadlove-baterie/vysoka-umyvadlova-bateria-v-4-farbach-slt23/

Hladáte cenovo dostupnú zaujímavú umývadlovú batériu určenú práve do kúpelne? V tom prípade ste na tom správnom mieste. Vysoká umývadlová batéria v 4 farbách s označením SLT23 tohoto kalibru je to po čom sa oplatí siahnúť. Luxusná čierna, biela, chrómová alebo zlatá povrchová úprava nádherne dotvára celkový dizajn batérie. Jej predností si všimne každý návštevník vašej kúpeľne. Samotná batéria je vysoká 302mm a má keramické jadro.
... See MoreSee Less

Link na batériu :https://dizajnovebaterie.sk/produkty/kupelnove-baterie/umyvadlove-baterie/vysoka-umyvadlova-bateria-v-4-farbach-slt23/ Hladáte cenovo dostupnú zaujímavú umývadlovú batériu určenú práve do kúpelne? V tom prípade ste na tom správnom mieste. Vysoká umývadlová batéria v 4 farbách s označením SLT23 tohoto kalibru je to po čom sa oplatí siahnúť. Luxusná čierna, biela, chrómová alebo zlatá povrchová úprava nádherne dotvára celkový dizajn batérie. Jej predností si všimne každý návštevník vašej kúpeľne. Samotná batéria je vysoká 302mm a má keramické jadro.

⚠️ Koniec súťaže ⚠️
Tak ste sa dočkali...na koho sa tento krát usmialo šťastie ? 🍀

Víťazom svojej vysnenej batérie sa stáva Tomáš Čajkovič, gratulujeme! 🎉
Všetkým zúčastneným ďakujeme 🙂
Čoskoro sa môžete tešiť na ďalšiu súťaž. Stačí sledovať našu stránku dizajnovebaterie.sk 🔥
... See MoreSee Less

⚠️ Koniec súťaže ⚠️ Tak ste sa dočkali...na koho sa tento krát usmialo šťastie ? 🍀 Víťazom svojej vysnenej batérie sa stáva Tomáš Čajkovič, gratulujeme! 🎉 Všetkým zúčastneným ďakujeme 🙂 Čoskoro sa môžete tešiť na ďalšiu súťaž. Stačí sledovať našu stránku dizajnovebaterie.sk 🔥

 

Comment on Facebook

Gratuluji

Gratulka🍀

Ďakujem krásne 👍😉

Gratulujem a teším sa s výhercom.

Gratulujem! a ja súťažím ďalej 😉 je to super výhra 👍

gratulujem

Blahoželám

Gratulujem

+ View more comments

Load more