Navštívte aj náš Facebook

Dobrý večer, tak ste sa dočkali. 🤩
Prvé kolo losovania je u konca. Víťazom kupónu 25% zľava na ľubovoľnú objednávku z nášho internetového obchodu sa stáva Iveta Bartosová. Poprosíme aby ste sa nám čo najskôr ozvala, ďakujeme. Pokračujeme 17.11 kde je výhrou 35% kupón. 🍀 Veľa šťastia 🍀
...

View on Facebook

Link na batériu:
cutt.ly/AeYaZ0d
Cena: 137.00 € s poštovným zadarmo

Cenovo dostupná kúpeľnová batéria, ktorá svojim bielym sfarbením skvelo zapadne do vašej kúpeľne je tu. Táto zlatá umývadlová batéria do kúpeľne je jedno-kohútiková batéria so zlatou úpravou povrchu. Disponuje prvotriednym dizajnom a precíznym vyhotovením. Funkcionálne je batéria taktiež excelentná. Má keramické jadro a je doporučená montážou do kúpeľne.
...

View on Facebook

Cena: 170.00 € s poštovným zadarmo
Link: cutt.ly/ReR39pu

V prípade že hladáte vodovodnú batériu do kúpeľne, ktorá bude pasovať ku vášmu umývadlu, možno máme riešenie. Umývadlová batéria vo viacerých farbách X65 je precízne vyhotovená umývadlová batéria určená do kúpeľne. Jej povrchová úprava sadne k viacerým kúpeľňovým prvkom práve, vďaka skutočnosti, že ju máme v 4 variantách. Čierno-zlatá, čierno-strieborná, bielo-zlatá a bielo-strieborná.
...

View on Facebook

Cena: 480€ s poštovným zadarmo
Link na batériu:
dizajnovebaterie.sk/produkty/kupelnove-baterie/sprchove-baterie/chromovo-zlaty-sprchovy-set-x99/

Hladáte vybavenie sprchových kútov? Nesie sa vaša kúpeľňa v dizajnovej chrómovej alebo zlatej povrchovej úprave? Potrpíte si na prvotriedny dizajn ktorý ide ruku v ruke s praktickosťou sprchového setu? Chrómovo-zlatý sprchový set je jednoducho prvotriedny kúsok do vašej kúpeľne. Jeho dizajn skĺbený s elegantnými prvkami je jednoducho nádherne spracovaný. Jeho praktické využitie spočíva v sprchovej hlavici ktorá môže regulovať prítok a taktiež pohyblivý zves (viď. obrázok). Táto vychytávka pomôže v mnohých prípadoch.
...

View on Facebook

⚠️POZOR SÚŤAŽ⚠️
Dobrý večer prajeme, dnes sme si pre vás sledujúcich pripravili veľkú sviatkovú súťaž‼️ Počas celého mesiaca môžete vyhrať ohromné ceny v konečnej hodnote vyše 300 eur. 🔥 Počínajúc dneškom sa môžte zapojiť do tejto súťaže kde na konci týždňa vylosujeme jedného výhercu.

🍀 Čo môžem vyhrať? 🍀
10.11 - Kupón na 25% zľavu na ľubovolnú objednávku
17.11 - Kupón na 35% zľavu na ľubovolnú objednávku
24.11 - Ohromnú 50% zľavu na ľubovolnú objednávku
1.12 - Batériu do kúpeľne v hodnote 110 eur!

🍀 Ako sa môžem zapojiť? 🍀
🔸Byť fanúšikom našej Facebookovej stránky
🔸Páči sa mi to na príspevok spoločne s komentárom “Chcem vyhrať”
🔸Byť trpezlivý a v priebehu vyššie spomenutých dní sledovať našu Facebookovú stránku

Veľa šťastia všetkým zúčastneným 🍀
...

View on Facebook

Facebook Comments