Navštívte aj náš Facebook

Cena: 147.00 €
Link: cutt.ly/grcD9nv

Budujete nový domov a vaša nová kúpeľňa musí mať to pravé grády? Ste minimalista, ktorý si potrpí na dizajn? Tieto, alebo aj iné dôvody majú skvelé riešenie v oblasti kúpeľňových priestorov. Je ním Minimalistická kúpeľňová batéria – WF79, jedinečná dizajnovka do vašej kúpeľne. Jej nezvyčajný dizajn neurazí, práve naopak, jednoznačne zaujme. Unikátny spúšťač taktiež stojí za zmienku. Nachádza sa totiž na vrchnej časti vývodu. Batéria sa taktiež môže hodiť do štúdií alebo prevádziek. Jej povrchovú úpravu máme v troch rôznych variantách. Čierna, strieborná a taktiež zlatá farba vynikne v priestore, alebo sa dokonale zladí z ostatnými prvkami rovnakej farby.
...

View on Facebook

Cena: 190.00 €
Link na batériu: cutt.ly/drxfpwG

Máte záujem o neobyčajnú batériu ktorá bude svojim neobyčajným sfarbením buď extravagantne vynikať alebo nádherne splývať? Kuchynská čierna batéria – M127 je potom skvelá voľba! Jedno-kohútiková batéria čierneho sfarbenia disponuje odnímatelnou časťou vývodu, ktorý ponúkame v dvoch farebných spracovaniach, vďaka ktorej dokážete umyť riad dokonalejšie ako hoci kedy pred tým. Okrem toho že je odnímateľná časť praktická, jej strieborné ,alebo pokiaľ si vyberiete aj čierne, sfarbenie doplňuje čierny dizajn a posúva ho bližšie ku prívlastku ”moderný”. Batéria má keramické jadro a je doporučená montážou do kuchyne.
...

View on Facebook

Cena: 220.00 €
Link na batériu: cutt.ly/xrprh9n

Prerábate kúpeľňu, alebo staviate dom v ktorom dizajnová kúpeľňa nesmie chýbať? Túžite po nezvyčajnom kúsku, ktorý potešia zaujaté pohľady návštevníkov vašej kúpeľne? Tak potom Geometrická umývadlová batéria RZ21 je skvelá voľba. Jej nezvyčajný dizajn tvorený z geometrických útvarov je unikát. Na výber je z dvoch variánt (viac na obrázkoch). Montujú sa do plošiny. Výber je na vašej preferencií a vízii celkového dizajnu.
...

View on Facebook

Odkaz na batériu: cutt.ly/fruw1iR

Čierna Vodovodná batéria do kuchyne MJ5580 so skvelým vyhotovením a dokonalým dizajnom.

Cena: 190€
...

View on Facebook

Link na batériu: cutt.ly/9rqmLmp
Cena: 290.00 €

Prerábate kúpeľňu, alebo staviate dom v ktorom dizajnová kúpeľňa nesmie chýbať? Túžite po batérii tak nezvyčajnej, že jednoznačne na sebe zanechá prekvapené pohľady návštevníkov vašej kúpeľne? Tak potom Nezvyčajná kúpeľňová batéria Rozin RZ50 je nanajvýš dobrá voľba. Jej nezvyčajne tvarovaný dlhý vývod pripomínajúci naše vodopádové batérie je predĺžený pozdĺž celej steny. Jeho dĺžka je obrovských 70cm. Minimalisticky spracovaný vývod môžete mať v čiernej alebo chrómovo striebornej farbe. Čo sa týka kohútikov máte na výber z dvoch samostatných (Teplá a studená voda), ktoré sa montujú do plošiny alebo jedného regulovateľného kohútika určeného pre montáž do steny. Výber je na vašej preferencií a vízii celkového dizajnu.
...

View on Facebook

Facebook Comments