Navštívte aj náš Facebook

This message is only visible to admins.

Problem displaying Facebook posts. Backup cache in use.
Click to show error

Error: The 'manage_pages' permission must be granted before impersonating a user's page.
Type: OAuthException
Solution: See here for how to solve this error

Cena a link na batériu: cutt.ly/krFbPR0

V prípade že hladáte vodovodnú batériu do kúpeľne, ktorá bude pasovať ku vašemu peknému umývadlu, možno máme riešenie. Vodopádová umývadlová batéria BF9 je precízne vyhotovená umývadlová batéria určená do kúpeľne. Jej povrchová úprava sadne k bielym a aj čiernym umyvadlám, pretože disponujeme práve týmito farbami. Jej jedinečnosť spočíva v špeciálnom vodopádovom vývode. Jedná sa o unikátny kúsok, keďže umývadlovú batériu práve s takýmto prvkom, v našej ponuke iný nemáme.
...

View on Facebook

Link na batériu: cutt.ly/FrOuioh

Dizajnová umývadlová batéria QIU942 je jedinečná kúpeľňová batéria určená pre umyvadlá. Jej úzky vývod pôsobí impozantne a minimalisticky čo určite odcenia priaznivci moderného štýlu. Táto moderná vodovodná batéria je určená pre montáž do plošiny, keďže samotný regulátor prúdu (kohútik) je umiestnený samostatne mimo batérie. To môže vytvoriť nádherný kontrast spoločne s umývadlom na plošine. Návštevníci vašej kúpeľne na tomto dizajnovom kúsku jednoznačne zanechajú zaujaté pohľady. Veď kto sa dnes môže pýšiť takýmto minimalistickým spotrebičom.
...

View on Facebook

Link na batériu: cutt.ly/1rRDbsc

Ste milovník smart technológii a túžite po chytrej a praktickej domácnosti? Senzorová smart batéria do kuchyne je unikátna inteligentná batéria so skvelým minimalistickým dizajnom. Jej zvýšená funkčnosť spočíva v možnosti ju zapnúť jednoduchým dotykom. V batérii sa nachádza inteligentný čip ktorý po kontakte vašej ruky hockde na vývode batérie spustí vodný prúd. To je veľmi praktické pri mnohých úkonoch v kuchyni. Špinavou rukou predsa nebudete púšťať vodu, v tomto prípade môžte priložiť hocktorú časť ruky na batériu a tá spustí vodu. Ďalšia funkčnosť spočíva aj vo vyťahovaciej časti vývodu. Vďaka tejto funkcií bude umývanie riadu oveľa praktickejšie. Disponujeme rôznymi farebnými prevedeniami pre každý dizajn kuchyne. Čierna, zlatá a chrómová kuchynská batéria môže byť vaša s poštovným zadarmo 🙂
...

View on Facebook

Link: dizajnovebaterie.sk/produkty/kupelnove-baterie/sprchove-baterie/moderny-sprchovy-set-v-3-farbach-...
Cena: 420€

Moderný sprchový set v 3 farbách je ďalší skvelý kúsok do zbierky sprchových batérii v našom internetovom obchode. Batéria vďaka svojej povrchovej úprave v troch rôznych pôsobí skvelo za každých okolností. Precízne vyhotovenie nášho dodávateľa neurazí žiadneho zákazníka, naopak, príjemne prekvapí. Tento kúsok je moderný v mnoho ohľadoch. Zaujme najmä dizajnom a praktickosťou.
...

View on Facebook

Link: cutt.ly/SrvgdVr
Cena: 210.00 €

Máte záujem o nezvyčaju vodovodnú batériu, ktorá svojim bude svojim moderným dizajnom buď extravagantne vynikať alebo nádherne splývať? Vyťahovacia kuchynská batéria – M239 je v tom prípade múdra voľba. Jedno-kohútiková batéria s chrómovou povrchovou úpravou disponuje odnímateľnou časťou vývodu(tú ponúkame v dvoch farebných prevedeniach), vďaka ktorej dokážete umyť riad dokonalejšie ako hoci kedy pred tým. Okrem toho že je odnímateľná časť praktická, jej biele ,alebo pokiaľ si vyberiete aj čierne, sfarbenie doplňuje strieborný chrómový dizajn a posúva ho bližšie ku dokonalosti. Batéria má keramické jadro a je doporučená montážou do kuchyne.
...

View on Facebook

Facebook Comments