fbpx

Viem prečo ste tu. Túžba skvele zariadenej kúpelne alebo kuchyne sa nezaobíde bez zamyslenia sa nad jedným veľmi dôležitým spotrebičom (ak sa to tak dá nazvať) ktorý je neoddelitelnou súčasťou každej kuchyne na slovensku či v zahraničí.

Týmto kúskom je vodovodná batéria. Je jedno či je to drezová,podlahová kúpeľňová batéria či batéria s iným klúčovým prvkom. Žiadnej z vyššie menovaných by nemala chýbať imidž. Prvotný dojem tvorený dizajnom batérie samotnej. Ale ako sa správne rozhodnúť a vybrať tú najvhodnejšiu ?

Vzhľad

Správna batéria by mala mať vzhľad ktorý vám vyhovuje zo všetkých stránok. Nesmiete si batériu predstavovať len staticky. Zapojte kúsok fantázie a predstavte si batériu v priestore. Predsalen, nie všetko v realite vyzerá tak ako obraz káže.

Rozmery

Rozmery sú tiež dôležitým prvkom vo výbere. Zistite či sa batéria rozmermi zmestí na miesto kde si ju prajete.

Materiál a farebné spracovanie

Materiál a farba batérie sa berie do úvahy tiež. Predsalen, mosadzná zlatá batéria s vintage štýlom sa nebude hodiť do futuristickej kúpeľne s tmavými prvkami. Pri tomto bode ,avšak existujú vínimky. Experimentovať sa možno práve vo vašom prípade mimoriadne oplatí. Kto vie, možno chrómová dizajnová batéria skvele dotvorí prostredie s historickým motívom.

To je pre túto časť všetko. Druhú časť nájdete za pod týmto odkazom.