Máte nejakú otázku na ktorú by ste radi dostali odpoveď? Možností máte niekoľko. V prvom rade sa môžete pozrieť na následujúce otázky ktoré sa nás ľudia najčastejšie pýtajú. V prípade že ste nenašli odpoveď na svoju otázku môžete nás jednoducho kontaktovať chatovou bublinkou v pravom dolnom rohu, kontaktným formulárom, alebo na telefónnom čísle +421 917 386 011.

Často Kladené Otázky

Z popisu produktu som sa nedozvedel/a všetky potrebné informácie.

V takom prípade nás neváhajte kontaktovať formulárom, chatovou bublinkou v pravom dolnom rohu, alebo mailom na adresu info@dizajnovebaterie.sk. Všetky Vaše otázky zodpovieme.

Ako dlho budem na batériu čakať?

V prípade že sa batéria nachádza na sklade je doba doručenia 2 pracovné dni. Ak je batéria vypredaná je doba individuálna a závisí na konkrétnom dodávateľovi. Presnejšie informácie o dodaní obdržíte mailom po vytvorení objednávky.

Hľadám špecifickú batériu ktorú som nenašiel v žiadnej z ponúk.

Neváhajte nás kontaktovať formulárom, chatovou bublinkou v pravom dolnom rohu, alebo mailom na adresu info@dizajnovebaterie.sk s čo najpresnejšími informáciami a my sa pokúsime takúto batériu nájsť v ponuke našich dodávateľov. V prípade takejto špecifickej objednávky môže byť vyžadovaná platba vopred.

Hľadám viaceré batérie v rovnakom dizajne

V tomto prípade máte 2 možnosti:

Možnosť 1: Kliknite sem pre vstup do kategórie kolekcií.

Možnosť 2: Spolupracujeme so širokým spektrom dodávateľov, preto v prípade, že ste nenašli svoju vytúženú batériu/set nás neváhajte kontaktovať formulárom, chatovou bublinkou v pravom dolnom rohu, alebo mailom na adresu info@dizajnovebaterie.sk. My sa pre Vás pokúsime pripraviť ideálne riešenie.

Sú Vaše batérie dodávané kompletne, spolu s podomietkovým telesom a podobne?

Samozrejme. Všetky naše batérie u dodávané kompletne pripravené na inštaláciu.

Je na ponúkané batérie záruka?

Samozrejme, na celý náš sortiment je štandardne 2-ročná záruka.

Máte kamennú predajňu?

Aktuálne sa sústreďujeme na internetový predaj, avšak úprimne veríme, že v budúcnosti sa naše podnikanie rozšíri aj týmto smerom.

Ako Vás môžem kontaktovať?

Máme viacero spôsobov ako sa s nami môžete spojiť:

  • Kontaktný formulár (kliknite sem)
  • Chatovacia bublinka (nájsť ju môžete v pravom dolnom rohu)
  • E-Mailom (info@dizajnovebaterie.sk)
  • Telefonicky na čísle +421 917 386 011
Mám záujem o obchodnú spoluprácu.

Stačí navštíviť našu podstránku pre firmy (kliknite sem), kde si prostredníctvom formulára môžte vyžiadať veľkoobchodný katalóg pre Vás, alebo Vašich klientov.

Máte k dispozícií katalóg Vašich produktov?

Samozrejme, katalóg si viete jednoducho vyžiadať cez kontaktný formulár pre firmy (kliknite sem)

Sú Vaše súťaže reálne?

Samozrejme. Pri každej našej sútaži sa nachádza oficiálny štatút súťaže. Taktiež na Facebook stránke môžte nájsť históriu spokojných výhercov ktorý neustále pribúdajú.