Máte nejakú otázku na ktorú by ste radi dostali odpoveď? Možností máte niekoľko. V prvom rade sa môžete pozrieť na následujúce otázky ktoré sa nás ľudia najčastejšie pýtajú. V prípade že ste nenašli odpoveď na svoju otázku môžete nás jednoducho kontaktovať chatovou bublinkou v pravom dolnom rohu, kontaktným formulárom, alebo na telefónnom čísle +421 917 386 011.

Často Kladené Otázky

V takom prípade nás neváhajte kontaktovať formulárom, chatovou bublinkou v pravom dolnom rohu, alebo mailom na adresu info@dizajnovebaterie.sk. Všetky Vaše otázky zodpovieme.

V prípade že sa batéria nachádza na sklade je doba doručenia 2 pracovné dni. Ak je batéria vypredaná je doba individuálna a závisí na konkrétnom dodávateľovi. Presnejšie informácie o dodaní obdržíte mailom po vytvorení objednávky.

Neváhajte nás kontaktovať formulárom, chatovou bublinkou v pravom dolnom rohu, alebo mailom na adresu info@dizajnovebaterie.sk s čo najpresnejšími informáciami a my sa pokúsime takúto batériu nájsť v ponuke našich dodávateľov. V prípade takejto špecifickej objednávky môže byť vyžadovaná platba vopred.

V tomto prípade máte 2 možnosti:

Možnosť 1: Kliknite sem pre vstup do kategórie kolekcií.

Možnosť 2: Spolupracujeme so širokým spektrom dodávateľov, preto v prípade, že ste nenašli svoju vytúženú batériu/set nás neváhajte kontaktovať formulárom, chatovou bublinkou v pravom dolnom rohu, alebo mailom na adresu info@dizajnovebaterie.sk. My sa pre Vás pokúsime pripraviť ideálne riešenie.

Samozrejme. Všetky naše batérie u dodávané kompletne pripravené na inštaláciu.

Samozrejme, na celý náš sortiment je štandardne 2-ročná záruka.

Aktuálne sa sústreďujeme na internetový predaj, avšak úprimne veríme, že v budúcnosti sa naše podnikanie rozšíri aj týmto smerom.

Máme viacero spôsobov ako sa s nami môžete spojiť:

  • Kontaktný formulár (kliknite sem)
  • Chatovacia bublinka (nájsť ju môžete v pravom dolnom rohu)
  • E-Mailom (info@dizajnovebaterie.sk)
  • Telefonicky na čísle +421 917 386 011

Stačí navštíviť našu podstránku pre firmy (kliknite sem), kde si prostredníctvom formulára môžte vyžiadať veľkoobchodný katalóg pre Vás, alebo Vašich klientov.

Samozrejme, katalóg si viete jednoducho vyžiadať cez kontaktný formulár pre firmy (kliknite sem)

Samozrejme. Pri každej našej sútaži sa nachádza oficiálny štatút súťaže. Taktiež na Facebook stránke môžte nájsť históriu spokojných výhercov ktorý neustále pribúdajú.