fbpx

Smart dotykové batérie

V prípade, že ste technologický nadšenec, alebo túžite po inteligentnej domácnosti, smart dotykové batérie stoja taktiež za zmienku. Tieto skĺbia praktické využitie s futuristickým vzhľadom. Na výber je od batérií spúšťajúce dotykom až po batérie s displejom. Určite sa vám stalo, že ste hladali ideálnu teplotu vodného prúdu, napríklad…pri sprchovaní. Teplota sa po slabom dotyku zmenila aj o 5 stupňov. Naše inteligentné batérie disponujú čipom ktorý reguluje Vami zvolenú teplotu. Už žiadne studené sprchy!

V kuchyni sa na dizajn taktiež nezabúda

Tak ako môžte zaujať kúpeľňovou batériou, prekvapiť môžte aj v kuchyni. V dnešnej dobe sa preferuje minimalistický dizajn doplnený praktickým využitím. Naše batérie vystihujú presne tieto prvky.  

Biela Vodovodná batéria do kuchyne MJ5580

Ladné krivky bieleho sfarbenia doplnené zlatými prvkami sú v dnešnej dobe veľmi žiadané. Dôvodov môže byť niekoľko, ale tým primárnym je fakt, že práve tieto farby symbolizujú luxus. Predsalen, kto by v dnešnej dobe netúžil po luxuse. Avšak dizajn ide ruku v ruke s praktickým využitím. To na dizajnovebaterie.sk veľmi dobre vieme. Presne z tohoto dôvodu má väčšina našich kuchynských batérií, okrem prvotriedneho dizajnu, aj jednu praktickú vlastnosť – vyťahovací vývod. Ten pomôže pri dôkladnom umývaní riadov a obdobných činnostiach.

Toto všetko a ešte viac môžete nájsť u nás, na dizajnovebaterie.sk s poštovným zadarmo v rámci Slovenskej republiky na úplne celý sortiment. Tešíme sa na vás.