fbpx

To najexkluzívnejšie zo sveta vodovodných batérií sú nepochybne zabudované, podomietkové vodovodné batérie ktoré nájdete práve u nás v kategórii podomietkových batérií. Zabudované vodovodné batérie pôsobia luxusným a priaznivým estetickým dojmom. Podomietková batéria si vás získa najmä svojim prémiovým a inovatívnym vzhľadom. Tak ako množstvo iných sa aj táto kategória batérií môže pýšiť skvelými kúskami. V kúpeľni totižto pôsobia naozaj skvostne a luxusne. Práve rôzne materiály dodávajú dizajnu ten pravý luxus. Vyberte si u nás svoju vysnívanú vodovodnú batériu a my Vám ju doručíme zadarmo.

Zaujímavým kúskom je vodopádová batéria

Tým najnezvyčajnejším kúskom u zabudovateľných batérii býva väčšinou práve vodopádová. Je to typ zabudovateľnej podomietkovej batérie určený do vane kde voda steká podobne ako pri vodopádoch. Pôsobí to veľmi luxusne. Zaujímavosťou je, že tieto batérie sa začali sériovo predávať len pred pár rokmi, takže mnoho ľudí ich ešte nepozná. Vaši návštevníci sa budú príjemne čudovať čo za inovatívny kúsok máte práve vo vašej kúpeľni.

Zabudovateľná vaňová batéria Ledeme - L045C

Nieje zabudovateľná batéria ako podomietková batéria

Zabudovateľnou batériou sa rozumie batéria určená pre montáž do plošiny alebo steny pri ktorej sa viacero kúskov musí oddelene prepojiť práve pod povrchom. Pri podomietkových rozumieme batériu, ktorá sa inštaluje do steny, taktiež s viacerými kúskami.