fbpx

Stavba domu, renovácia, sťahovanie…nič z toho sa nezaobíde bez zariaďovania kúpeľne, alebo kuchyne. To, ale načo sa často zabúda pri interiérovom dizajne sú práve záchodové batérie.

V prípade, že je Vaša kúpeľňa oddelená od WC, resp. záchod sa nachádza v inej miestnosti, je inštalácia kompaktnej umývadlovej batérie prirodzeným rozhodnutím. Efektívne tak túto miestnosť využijete. Okrem naozaj praktickému využitia tak, ale nadobúdate nové možnosti dizajnu práve v tomto, väčšinou nudnom, stereotypnom priestore. Záchodové umývadlové batérie sú menšie od klasických kúpeľňových batérii, keďže pracujete s pravdepodobne menším priestorom.

Tento typ vodovodných batérií dominuje v zahraničí vďaka jeho praktickosti. Bidetové batérie si v tomto čase získavajú veľkú obľubu aj na Slovensku. K dispozícii máme tradičné vodovodné batérie pre bidet s nastaviteľným vývodom. Tradičné využitie je ale v našom obchode dizajnovebaterie.sk skĺbené s prvotriednym vzhľadom a precíznym vyhotovením. Tak ako klasické bidetové vodovodné batérie, si zaslúžia zmienku aj bidetové spršky a bidetové sprchy. Tie sú modernejším bratom bidetových batérii. Okrem využitia spájajúceho sa s bidetom, sa bidetové spršky využívajú aj pre čistenie bidetu a záchodu.

Ponuku záchodových a bidetových vodovodných batérií budeme neustále rozširovať. Môžete sa tešiť na viac dizajnových skvostov, ktoré sa môžu vynímať práve vo Vašom dome či byte.