fbpx

Chcete, aby vaša kuchyňa bola dokonale elegantná, no zároveň funkčná? Potom by ste rozhodne nemali podceňovať výber vodovodných batérií. Prinášame vám inšpirácie na niekoľko jedinečných modelov, ktoré nepochybne zaujmú aj vás! 

Kuchynská batéria je detailom, ktorý do značnej miery ovplyvňuje vzhľad kuchyne. Pri výbere by ste preto mali dbať na to, aby ladila s jej celkovým dizajnom. Avšak, zároveň plní aj dôležitú praktickú úlohu. Ako zaručiť, aby bola pripravená vyhovieť tým najvyšším nárokom? Inšpirujte sa naším výberom unikátnych modelov! 

Kuchynská batéria s dotykovým senzorom

Skvelým moderným riešením sú špeciálne senzorové batérie do kuchyne. Tie využívajú inteligentný čip, ktorý dokáže zaregistrovať dotyk vašej ruky na ktoromkoľvek mieste batérie. Na základe neho pustí vodu bez toho, aby ste sa museli dotýkať samotného kohútika. Samozrejme, táto jedinečná batéria vás zaujme aj svojím elegantným dizajnom. 

Senzorová smart batéria do kuchyne - K32

Inšpirácia: kuchyňa so sprchovou batériou  

Trendom sú dnes aj unikátne kuchynské batérie so sprchovou hlavicou. Na prvý pohľad vyzerajú ako klasické štýlové batérie, no umožňujú jednoducho vysunúť ich hlavicu. Vďaka tomu viete ľahko umývať riad či napúšťať vodu do nádob pri varení. Ušetríte tak veľa času a naviac získate dokonalý komfort. 

Čierna kuchynská batéria so sprchovou hlavicou - Y10130

LED kuchynská batéria 

Ak chcete umocniť jedinečnosť svojej kuchyne, môžete ju vybaviť batériou s LED svetlom. Tá pri pustení vody vyžaruje svetlo, vďaka čomu voda získava jedinečné sfarbenie

LED Kuchynská batéria BECOLA Black

Vyberte si z množstva netradičných batérií  

Samozrejme, vyššie spomenutými typmi ponuka unikátnych kuchynských batérií zďaleka nekončí. Vyberať si môžete aj z mnohých ďalších výnimočných modelov, ktoré vás zaujmú svojimi netradičnými krivkami či farbami. 

Široký výber kuchynských batérií nájdete v ponuke dizajnovebaterie.sk