Súťažná ponuka


Gratulujeme! Našli ste našu súťažnú ponuku. Vyberte si batériu ktorá sa vám najviac páči, odhaľte jej súťažné číslo a následne ho nápíšte do Facebookového komentára spoločne so zdielaním príspevku. Možno práve vy vyhráte svoju vysnenú batériu.

Mosadzná kuchynská batéria (2 varianty) BECOLA

Mosadzná kuchynská batéria BECOLA


V prípade, že hladáte batériu do vašej kuchyne ktorá bude dizajnový skvost ste na správnom mieste. Mosadzná kuchynská batéria známej firmy Becola je skvelá možnosť. Batéria zlatistej farby s unikátnym dizajnom v dvoch možných variantách. Prvá varianta disponuje pravouhlým ramenom a druhá varianta zaobleným. Výber varianty je čisto na vás a vašom vkuse. Človek si určite vyberie vhodne. Mosadzná povrchová úprava len dodáva na kvalitnom spracovaní. Netypická farba daruje unikátny podtón.

Odhaliť súťažné číslo
Vodopádová batéria v troch farbách - ZG93

Vodopádová batéria v troch farbách – ZG93


V prípade že hladáte vodovodnú batériu do kúpeľne, ktorá bude pasovať ku vašemu peknému umývadlu a dizajnu, možno máme riešenie. Vodopádová batéria v troch farbách s označením ZG93 je precízne vyhotovená umývadlová batéria určená do kúpeľne. Jej povrchová úprava sadne k bielym a aj čiernym umyvadlám, pretože disponujeme práve týmito farbami. Jej jedinečnosť spočíva v špeciálnom vodopádovom vývode. Jedná sa o unikátny kúsok, keďže umývadlovú batériu práve s takýmto prvkom sa bude hľadať tažko.

Odhaliť súťažné číslo
Geometrická kúpeľňová batéria BF91 - 3 farby

Geometrická kúpeľňová batéria BF91 – 3 farby


Prerábate kúpeľňu, alebo staviate dom v ktorom dizajnová kúpeľňa nesmie chýbať? Túžite po nezvyčajnom kúsku, ktorý zaujme návštevníkov vašej kúpeľne? Tak potom je Geometrická kúpeľňová batéria BF91 skvelá voľba. Jej nezvyčajný dizajn tvorený z dvoch kvádrov v pravom uhle je dizajnový unikát. Na výber je z troch variánt: Čierna, biela a niklová. Montujú sa do plošiny. Výber je na vašej preferencií a vízii celkového dizajnu.

Odhaliť súťažné číslo
Čierna Vodovodná batéria do kuchyne MJ5580

Čierna Vodovodná batéria do kuchyne MJ5580


Máte záujem o dizajnovo dokonalú batériu ktorá bude svojim čiernym sfarbením skvelo sadne do vašej kuchyne? Čierna Vodovodná batéria do kuchyne je potom skvelá voľba! Jedno-kohútiková batéria čierneho sfarbenia disponuje prvotriednym dizajnom a precíznym vyhotovením. Funkcionálne je batéria taktiež excelentná. Má keramické jadro a je doporučená montážou do kuchyne.

Odhaliť súťažné číslo
Chrómová batéria do kúpeľne BECOLA

Chrómová batéria do kúpeľne BECOLA

V pŕipade ,že renovujete vašu kúpeľňu alebo staviate dom, máme pre vás dizajnový kúsok ktorý zaujme nie jedného návštevníka vašej kúpeľne. Chrómová batéria do kúpeľne BECOLA je skvelá vodovodná batéria nadizajnovaná do moderných kúpeľní. Chrómové spracovanie samotnej batérie daľej pridáva na kráse. Keďže je batéria určená do kúpelní, sadne velmi dobre aj práve do tej vašej. Jednoducho si ju zamilujete.

Odhaliť súťažné číslo
Čierna kuchynská batéria Ledeme - LK322

Čierna kuchynská batéria Ledeme – LK322


Túžite po unikátej vodovodnej batérii do vašej kuchyne? Čierna kuchynská batéria Ledeme z nášho dodávateľa Ledeme je kombinácia skvelého dizajnu a praktickosti. Vďaka povrchovej úprave vyhotovenej z nereznúcej oceli na seba táto batéria priláka zaujaté pohľady. Praktickosť v tomto prípade hrá dôležitú rolu. Hodí sa do akejkoľvek kuchyne a je určená pre montáž do kuchynskej linky.

Odhaliť súťažné číslo
Sklenená vodopádová batéria

Sklenená vodopádová batéria


Túžite po vodovodnej batérii za ktorú nevyhodíte najviac peňazí, ale stále zaujme? Prémiová sklenená vodopádová batéria je toho stelesnením. Prvotriedne chrómové telo prepojené so sklenenou okrúhlou platňou tvorí naozajstné majstrovské dielo. Najväčším plusom je práve jedinečnosť danej batérie. Kedy naposledy ste vošli u niekoho do kúpeľne a prekvapila vás vodopádová batéria? A aj keby ste náhodou videli, prekvapila vás, však? Jednoducho povedané, táto kúpeľňová batéria je proste a jednoducho skvelá budgetová varianta. Ohúrte svoje okolie.

Odhaliť súťažné číslo