Súťažná ponuka


Gratulujeme! Našli ste našu súťažnú ponuku. Vyberte si batériu ktorá sa vám najviac páči, odhaľte jej súťažné číslo a následne ho nápíšte do Facebookového komentára spoločne so zdielaním príspevku. Možno práve vy vyhráte svoju vysnenú batériu.

Vysoká umývadlová batéria v 4 farbách - SLT23

Vysoká umývadlová batéria v 4 farbách – SLT23


Hladáte cenovo dostupnú zaujímavú umývadlovú batériu určenú práve do kúpelne? V tom prípade ste na tom správnom mieste. Vysoká umývadlová batéria v 4 farbách s označením SLT23 tohoto kalibru je to po čom sa oplatí siahnúť. Luxusná čierna, biela, chrómová alebo zlatá povrchová úprava nádherne dotvára celkový dizajn batérie. Jej predností si všimne každý návštevník vašej kúpeľne. Samotná batéria je vysoká 302mm a má keramické jadro.

Odhaliť súťažné číslo
Moderná vodovodná batéria do kúpeľne

Moderná vodovodná batéria do kúpeľne – B20R1


Budujete nový domov a vaša nová kúpeľňa musí mať to pravé grády? Ste minimalista, ktorý si potrpí na dizajn? Tieto, alebo aj iné dôvody majú skvelé riešenie v oblasti kúpeľňových priestorov. Kompletným riešením je Moderná vodovodná batéria do kúpeľne B20R1, jedinečná dizajnovka do vašej kúpeľne. Jej nezvyčajný dizajn neurazí, práve naopak, jednoznačne zaujme. Unikátny spúšťač taktiež stojí za zmienku. Elegantne zdobená čiapočka s precíznym vyhotovením. Batéria sa taktiež môže hodiť do štúdií alebo prevádziek. Jej povrchovú úpravu máme v piatich rôznych variantách. Čierna, brúsená zlatá, bronzová, bronzovo čierna a taktiež svetlo zlatá farba vynikne v priestore, alebo sa dokonale zladí s ostatnými prvkami rovnakej farby.

Odhaliť súťažné číslo
Vodopádová batéria v troch farbách - ZG93

Vodopádová batéria v troch farbách – ZG93


V prípade že hľadáte vodovodnú batériu do kúpeľne, ktorá bude pasovať ku vašemu peknému umývadlu a dizajnu, možno máme riešenie. Vodopádová batéria v troch farbách s označením ZG93 je precízne vyhotovená umývadlová batéria určená do kúpeľne. Jej povrchová úprava sadne k bielym a aj čiernym umyvadlám, pretože disponujeme práve týmito farbami. Jej jedinečnosť spočíva v špeciálnom vodopádovom vývode. Jedná sa o unikátny kúsok, keďže umývadlovú batériu práve s takýmto prvkom sa bude hľadať tažko.

Odhaliť súťažné číslo
Geometrická kúpeľňová batéria BF91 - 3 farby

Geometrická kúpeľňová batéria BF91 – 3 farby


Prerábate kúpeľňu, alebo staviate dom v ktorom dizajnová kúpeľňa nesmie chýbať? Túžite po nezvyčajnom kúsku, ktorý zaujme návštevníkov vašej kúpeľne? Tak potom je Geometrická kúpeľňová batéria BF91 skvelá voľba. Jej nezvyčajný dizajn tvorený z dvoch kvádrov v pravom uhle je dizajnový unikát. Na výber je z troch variánt: Čierna, biela a niklová. Montujú sa do plošiny. Výber je na vašej preferencií a vízii celkového dizajnu.

Odhaliť súťažné číslo
Čierna Vodovodná batéria do kuchyne MJ5580

Čierna Vodovodná batéria do kuchyne MJ5580


Máte záujem o dizajnovo dokonalú batériu ktorá bude svojim čiernym sfarbením skvelo sadne do vašej kuchyne? Čierna Vodovodná batéria do kuchyne je potom skvelá voľba! Jedno-kohútiková batéria čierneho sfarbenia disponuje prvotriednym dizajnom a precíznym vyhotovením. Funkcionálne je batéria taktiež excelentná. Má keramické jadro a je doporučená montážou do kuchyne.

Odhaliť súťažné číslo
Čierna kuchynská batéria Ledeme - LK322

Čierna kuchynská batéria Ledeme – LK322


Túžite po unikátej vodovodnej batérii do vašej kuchyne? Čierna kuchynská batéria Ledeme z nášho dodávateľa Ledeme je kombinácia skvelého dizajnu a praktickosti. Vďaka povrchovej úprave vyhotovenej z nereznúcej oceli na seba táto batéria priláka zaujaté pohľady. Praktickosť v tomto prípade hrá dôležitú rolu. Hodí sa do akejkoľvek kuchyne a je určená pre montáž do kuchynskej linky.

Odhaliť súťažné číslo
Sklenená vodopádová batéria

Sklenená vodopádová batéria


Túžite po vodovodnej batérii za ktorú nevyhodíte najviac peňazí, ale stále zaujme? Prémiová sklenená vodopádová batéria je toho stelesnením. Prvotriedne chrómové telo prepojené so sklenenou okrúhlou platňou tvorí naozajstné majstrovské dielo. Najväčším plusom je práve jedinečnosť danej batérie. Kedy naposledy ste vošli u niekoho do kúpeľne a prekvapila vás vodopádová batéria? A aj keby ste náhodou videli, prekvapila vás, však? Jednoducho povedané, táto kúpeľňová batéria je proste a jednoducho skvelá budgetová varianta. Ohúrte svoje okolie.

Odhaliť súťažné číslo