Súťažná ponuka


Gratulujeme! Našli ste našu súťažnú ponuku. Vyberte si batériu ktorá sa vám najviac páči, odhaľte jej súťažné číslo a následne ho nápíšte do Facebookového komentára spoločne so zdielaním príspevku. Možno práve vy vyhráte svoju vysnenú batériu.

Chrómová batéria do kúpeľne BECOLA

Chrómová batéria do kúpeľne BECOLA

V pŕipade ,že renovujete vašu kúpeľňu alebo staviate dom, máme pre vás dizajnový kúsok ktorý zaujme nie jedného návštevníka vašej kúpeľne. Chrómová batéria do kúpeľne BECOLA je skvelá vodovodná batéria nadizajnovaná do moderných kúpeľní. Chrómové spracovanie samotnej batérie daľej pridáva na kráse. Keďže je batéria určená do kúpelní, sadne velmi dobre aj práve do tej vašej. Jednoducho si ju zamilujete.

Odhaliť súťažné číslo

Čierna hranatá batéria do kúpeľne – Frap Y10170


Prahnete po unikátnom dizajnovom kúsku do vašej kúpeľne ale neviete sa rozhodnúť aká kúpeľňová batéria je pre vašu vysnívanú kúpeľňu vhodná? Radi vám pomôžeme s výberom! Čierna hranatá batéria do kúpeľne Frap je jedinečná batéria s elegantnými hranatými prvkami ktorá pôsobí skvelo za každých okolností. Batéria má čiernu povrchovú úpravu a je dizajnovaná exkluzívne do kúpeľne.

Odhaliť súťažné číslo
Čierna Vodovodná batéria do kuchyne MJ5580

Čierna Vodovodná batéria do kuchyne MJ5580


Máte záujem o dizajnovo dokonalú batériu ktorá bude svojim čiernym sfarbením skvelo sadne do vašej kuchyne? Čierna Vodovodná batéria do kuchyne je potom skvelá voľba! Jedno-kohútiková batéria čierneho sfarbenia disponuje prvotriednym dizajnom a precíznym vyhotovením. Funkcionálne je batéria taktiež excelentná. Má keramické jadro a je doporučená montážou do kuchyne.

Odhaliť súťažné číslo
Sklenená vodopádová batéria

Sklenená vodopádová batéria


Túžite po vodovodnej batérii za ktorú nevyhodíte najviac peňazí, ale stále zaujme? Prémiová sklenená vodopádová batéria je toho stelesnením. Prvotriedne chrómové telo prepojené so sklenenou okrúhlou platňou tvorí naozajstné majstrovské dielo. Najväčším plusom je práve jedinečnosť danej batérie. Kedy naposledy ste vošli u niekoho do kúpeľne a prekvapila vás vodopádová batéria? A aj keby ste náhodou videli, prekvapila vás, však? Jednoducho povedané, táto kúpeľňová batéria je proste a jednoducho skvelá budgetová varianta. Ohúrte svoje okolie.

Odhaliť súťažné číslo
Mosadzná kuchynská batéria (2 varianty) BECOLA

Mosadzná kuchynská batéria BECOLA


V prípade, že hladáte batériu do vašej kuchyne ktorá bude dizajnový skvost ste na správnom mieste. Mosadzná kuchynská batéria známej firmy Becola je skvelá možnosť. Batéria zlatistej farby s unikátnym dizajnom v dvoch možných variantách. Prvá varianta disponuje pravouhlým ramenom a druhá varianta zaobleným. Výber varianty je čisto na vás a vašom vkuse. Človek si určite vyberie vhodne. Mosadzná povrchová úprava len dodáva na kvalitnom spracovaní. Netypická farba daruje unikátny podtón.

Odhaliť súťažné číslo