Súťažná ponuka


Gratulujeme! Našli ste našu súťažnú ponuku. Vyberte si batériu ktorá sa vám najviac páči, odhaľte jej súťažné číslo a následne ho nápíšte do Facebookového komentára spoločne so zdielaním príspevku. Možno práve vy vyhráte svoju vysnenú batériu.

Prejsť na súťažný post
Vyťahovacia drezová batéria GC26 - rôzne farby

Vyťahovacia drezová batéria GC26 – rôzne farby


Máte záujem o kvalitne spracovanú a vzhľadovo dokonalú batériu, ktorá bude svojim minimalistickým dizajnom skvelo zapadať do vašej kuchyne? Vyťahovacia drezová batéria GC26 je potom excelentná voľba. Drezová batéria v až šiestich povrchových úpravách disponuje prvotriednym dizajnom a kvalitným solídnym vyhotovením. Funkcionálne je batéria taktiež excelentná, keďže disponuje vyťahovacím vývodom. Vďaka tomuto prvku dokonale umyjete aj tie najvačšie nečistoty bez problémov.

Odhaliť súťažné číslo

Minimalistický sprchový set – CE2


Túžite nájsť sprchový set do vašej kúpeľne, ktorý vyniká, ako praktickým využitím, tak aj moderným minimalistickým vzhľadom? Minimalistický sprchový set CE2 je podomietková sprchová batéria ktorá vám sadne. Exkluzívny set zaujme mnohým. Človek si hneď všimne, že každý diel sa inštaluje do steny. Sprchová hlava je oblá, a pôsobí klasickým dojmom. Ďalším skvelým faktorom je minimalistický dizajn. Práve vďaka nemu, batéria jednoznačne zapadne do sprchového kúta.

Odhaliť súťažné číslo
Minimalistický sprchový set - CE2
Dizajnová umývadlová batéria - QIU942

Dizajnová umývadlová batéria – QIU942


Dizajnová umývadlová batéria QIU942 je jedinečná kúpeľňová batéria určená pre umyvadlá. Jej úzky vývod pôsobí impozantne a minimalisticky čo určite odcenia priaznivci moderného štýlu. Táto moderná vodovodná batéria je určená pre montáž do plošiny, keďže samotný regulátor prúdu (kohútik) je umiestnený samostatne mimo batérie. To môže vytvoriť nádherný kontrast spoločne s umývadlom na plošine. Návštevníci vašej kúpeľne na tomto dizajnovom kúsku jednoznačne zanechajú zaujaté pohľady. Veď kto sa dnes môže pýšiť takýmto minimalistickým spotrebičom.

Odhaliť súťažné číslo

Bezdotyková batéria so senzorom CX3 – 2 farby


V dnešnej dobe je čím ďalej tým viac preferované bezkontaktné manipulovanie so spotrebičmi. Tento trend sa nevyhýba ani kúpeľňovým priestorom. Bezdotyková batéria so senzorom s označením CX3 je kúpeľňová batéria so senzorickou spúšťou vodného prúdu. Tá funguje na jednotku a efektívne. Minimalistický prístup k dizajnu je aj pri tejto kúpeľňovej batérii jednoznačne poznať. Tradičnejšia chrómová povrchová úprava skvele zapadne do takmer každej kúpeľne, naopak moderná čierna skvelo vynikne aj tých najviac dizajnových kúpeľniach. Okrem bežných kúpeľní je táto umývadlová batéria vhodná aj do komerčných priestorov a sociálnych zariadení.

Odhaliť súťažné číslo
Bezdotyková batéria so senzorom CX3 - 2 farby
Vysoká umývadlová batéria v 4 farbách - SLT23

Vysoká umývadlová batéria v 4 farbách – SLT23


Hladáte cenovo dostupnú zaujímavú umývadlovú batériu určenú práve do kúpelne? V tom prípade ste na tom správnom mieste. Vysoká umývadlová batéria v 4 farbách s označením SLT23 tohoto kalibru je to po čom sa oplatí siahnúť. Luxusná čierna, biela, chrómová alebo zlatá povrchová úprava nádherne dotvára celkový dizajn batérie. Jej predností si všimne každý návštevník vašej kúpeľne. Samotná batéria je vysoká 302mm a má keramické jadro.

Odhaliť súťažné číslo

Moderná vodovodná batéria do kúpeľne – B20R1


Budujete nový domov a vaša nová kúpeľňa musí mať to pravé grády? Ste minimalista, ktorý si potrpí na dizajn? Tieto, alebo aj iné dôvody majú skvelé riešenie v oblasti kúpeľňových priestorov. Kompletným riešením je Moderná vodovodná batéria do kúpeľne B20R1, jedinečná dizajnovka do vašej kúpeľne. Jej nezvyčajný dizajn neurazí, práve naopak, jednoznačne zaujme. Unikátny spúšťač taktiež stojí za zmienku. Elegantne zdobená čiapočka s precíznym vyhotovením. Batéria sa taktiež môže hodiť do štúdií alebo prevádziek. Jej povrchovú úpravu máme v piatich rôznych variantách. Čierna, brúsená zlatá, bronzová, bronzovo čierna a taktiež svetlo zlatá farba vynikne v priestore, alebo sa dokonale zladí s ostatnými prvkami rovnakej farby.

Odhaliť súťažné číslo
Moderná vodovodná batéria do kúpeľne
Vodopádová batéria v troch farbách - ZG93

Vodopádová batéria v troch farbách – ZG93


V prípade že hľadáte vodovodnú batériu do kúpeľne, ktorá bude pasovať ku vašemu peknému umývadlu a dizajnu, možno máme riešenie. Vodopádová batéria v troch farbách s označením ZG93 je precízne vyhotovená umývadlová batéria určená do kúpeľne. Jej povrchová úprava sadne k bielym a aj čiernym umyvadlám, pretože disponujeme práve týmito farbami. Jej jedinečnosť spočíva v špeciálnom vodopádovom vývode. Jedná sa o unikátny kúsok, keďže umývadlovú batériu práve s takýmto prvkom sa bude hľadať tažko.

Odhaliť súťažné číslo

Geometrická kúpeľňová batéria BF91 – 3 farby


Prerábate kúpeľňu, alebo staviate dom v ktorom dizajnová kúpeľňa nesmie chýbať? Túžite po nezvyčajnom kúsku, ktorý zaujme návštevníkov vašej kúpeľne? Tak potom je Geometrická kúpeľňová batéria BF91 skvelá voľba. Jej nezvyčajný dizajn tvorený z dvoch kvádrov v pravom uhle je dizajnový unikát. Na výber je z troch variánt: Čierna, biela a niklová. Montujú sa do plošiny. Výber je na vašej preferencií a vízii celkového dizajnu.

Odhaliť súťažné číslo
Geometrická kúpeľňová batéria BF91 - 3 farby
Čierna Vodovodná batéria do kuchyne MJ5580

Čierna Vodovodná batéria do kuchyne MJ5580


Máte záujem o dizajnovo dokonalú batériu ktorá bude svojim čiernym sfarbením skvelo sadne do vašej kuchyne? Čierna Vodovodná batéria do kuchyne je potom skvelá voľba! Jedno-kohútiková batéria čierneho sfarbenia disponuje prvotriednym dizajnom a precíznym vyhotovením. Funkcionálne je batéria taktiež excelentná. Má keramické jadro a je doporučená montážou do kuchyne.

Odhaliť súťažné číslo

Vintage vaňová batéria Wanfan – 2 druhy


Páči sa vám historický štýl ,alebo ste len človek ktorý takýto dizajn preferuje? Vintage vaňová batéria je skvelá vodovodná batéria určená do vaní ale určite sa hodí aj do spŕch s identickým dizajnom. Na batérii samotnej sú ukážkové ornamenty, tieto sa líšia od zvolenej varianty a druhu. To jej dodáva luxusný nádych a taktiež veľmi pekne dotvára celkový pohľad na onen kúsok. Batéria má zlatú povrchovú úpravu čo pôsobí veľmi dobrým dojmom. Disponujeme 4 druhmi tejto vodovodnej batérie. Líšia sa v ornamentoch a taktiež v sprchovom vývode (viac na obrázkoch).

Odhaliť súťažné číslo
Vintage vaňová batéria Wanfan - 4 druhy
Sklenená vodopádová batéria

Sklenená vodopádová batéria


Túžite po vodovodnej batérii za ktorú nevyhodíte najviac peňazí, ale stále zaujme? Prémiová sklenená vodopádová batéria je toho stelesnením. Prvotriedne chrómové telo prepojené so sklenenou okrúhlou platňou tvorí naozajstné majstrovské dielo. Najväčším plusom je práve jedinečnosť danej batérie. Kedy naposledy ste vošli u niekoho do kúpeľne a prekvapila vás vodopádová batéria? A aj keby ste náhodou videli, prekvapila vás, však? Jednoducho povedané, táto kúpeľňová batéria je proste a jednoducho skvelá budgetová varianta. Ohúrte svoje okolie.

Odhaliť súťažné číslo