fbpx

Precízne vyhotovená biela vodovodná batéria pre akýkoľvek účeľ

Exkluzívne biele vodovodné batérie určené pre kúpeľne, vane, sprchové kúty a aj kuchyne a kuchynské drezy. Ste človek čo má cit pre dizajn? Elegantné kúpeľňové batérie s bielym vyhotovením sú každá jedna neuveriteľný dizajnový skvost pri ktorom srdce zaplesá nejednému dizajnovému nadšencovi.

Elegantné krivky pôsobia futuristicky, pri niektorých zasa naopak, klasicky. Solídne spracovanie dodáva istotu ,že ste si vybrali do svojej kúpeľne to najlepšie. Batérie ako stvorené pre dizajnové kúpeľne a kuchyne. Disponujeme modernými a dizajnovými bielymi vodovodnými batériami, žľabových tvarov a mnohé iné ktoré sa dokonalo hodia do každej modernej kúpeľne.

Biela sprchová batéria - Ledeme L203W

Naše vodovodné batérie priam sršia exkluzivitou a originalitou. Vyberte si svoju vysnívanú vodovodnú batériu a oživte svoju kúpeľňu. Vodovodná batéria bielej farby sa hodí po vačšine do kúpelní práve s bielymi prvkami. Môže sa jednať o biele umývadlo, rám zrkadla alebo len ozdobné obkladačky, drez alebo stena. O skvelom zasadení rozhodujete len vy.