fbpx

Kúpeľňa vašich snov, ako z rozprávky. Mnohí ľudia túžia takú mať. V dnešnej dobe je, ale veľmi pravdepodobné, že si u vás doma takú rozprávkovú kúpeľňu môžete nadizajnovať. To čo vám ale bude chýbať je nezvyčajná a moderná vaňová batéria. Taká, ktorá svojim vzhľadom nielen zaujme, ale priam nadchne každého návštevníka.

Čo sú vodopádové batérie

Vodopádové batérie, alebo aj taktiež nazývané vodopády, sú špecifické vaňové batérie, ktorých základnym poznávacim prvkom je široký vývod. Vďaka širokému vývodu prúd netečie klasicky, tyčovito, ale ako vodopád. Prúd vody je vďaka tomu jemnejší, a preto sa vodopád využíva najmä ako vaňová batéria. Niektoré batérie majú vývod priamo v stene a vďaka kovovému alebo sklenenému plátu, ladne skĺznu priamo do vane. Iné vodopádové batérie majú vývod zakrytý.

Batéria BECOLA - Vodopád

Prémiové vaňové batérie u vás doma

Tento typ batérii je veľmi atypický a všedný. Podobné batérie sa postupne predierajú na trh a tešia sa čím ďalej vačšej obľube z hladiska nielen dizajnérov, ale aj zákazníkov. Precízne vyhotovenie skombinované s luxusným vzhľadom sú skvelými zbraňami tejto vaňovej kategórie. Batérie najlepšie zapasujú s obloženými vaňami, kedy kúpeľňa nadobúda naozaj excelentnú dizajnovú stránku.

Široký výber len u nás!

Disponujeme najväčším výberom vodopádových batérií na Slovensku. Kúsky od našich dodávateľov sú precízne vyhotovené a excelentne nadizajnované. Pokiaľ vás článok zaujal, tu si môžete pozrieť na náš sortiment. Každá jedna batéria je dodávaná zadarmo v rámci Slovenskej republiky.